Лікар-сімейної медицини

В мережі медичних центрів «Медичні довідки» надає медичну консультацію лікар-сімейної медицини:

Шимков Георгій Євгенійович
сімейний лікар вищої категорії, 20 річний досвід роботи.
+380 98 226-51-30 – Шимков Георгій Євгенійович

Качан Олександр Анатолійович
сімейний лікар вищої категорії, перший заступник головного лікаря з медичної частини, доктор медичних наук.
+380 67 446-71-02 Качан Олександр Анатолійович

Ісаєв Сергій Володимирович
сімейний лікар вищої категорії, завідуючий відділенням сімейної медицини.

  • мамологія,
  • хірургія,
  • ендоскопія,
  • виведення з запою,
  • кодування,
  • фізіотерапія,
  • рефлексотерапія,
  • масаж апаратний та інші медичні послуги сімейного лікаря.

Методи лікування

Представляємо короткий огляд я поясненнями про методи лікування, які ми використовуємо в нашій практиці.

Лазерна терапія

лазеропунктура, зональна терапія, опромінення крові лазерним променем, магнітолазер.

Лазеротерапія - лікувальне застосування оптичного випромінювання, джерелом якого є лазер. Це клас приладів, в конструкції яких використані принципи посилення оптичного випромінювання за допомогою індукованого випущення квантів (LASER - Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation - посилення світла за допомогою вимушеного випромінювання).

Основні лікувальні ефекти: виражене детоксикаційну дію і оксигенируется ефект; надає іммунокоррегірующій, антиоксидантний, протизапальний ефекти. Робить вплив на процеси гемопоезу і перерозподілу клітин крові, підвищує їх функціональну активність, впливає на кістковий мозок, депонирующий елементи крові.

Світлотерапія

на основі суперлюмінесцентних діодів з різними довжинами хвиль.

Основні лікувальні ефекти: протизапальний, знеболюючий, протинабряковий, поліпшення місцевого кровообігу, прискорення регенерації тканин.

КВЧ терапія

Лікувальне застосування електромагнітних хвиль міліметрового діапазону. ЕМІ КВЧ імітує сигнали управління, що мають місце в живому організмі у вигляді власного міліметрового когерентного випромінювання, яке бере участь у фундаментальних біологічних процесах.

Основні лікувальні ефекти: нейростимулюючий, секреторний, іммунокоррегірующій, болезаспокійливий; нормалізує біоелектричну активність мозку, серця і лімфатичну систему (за даними ЕЕГ, ЕКГ та інших досліджень), вуглеводний обмін; зменшує рівень холестерину і сечової кислоти.

Електропунктура

Лікувальний вплив імпульсним і змінним струмом на біологічно активні точки.

Основні лікувальні ефекти: активує метаболізм різних тканин організму (нервової, м'язової і епітеліальної).

Мікроелектрофорез

Введення лікарської речовини в акупунктурную точку за допомогою безперервного постійного (гальванічного) струму.

Переваги цього методу полягають у тому, що вплив здійснюється на обмеженій ділянці шкірної поверхні, що володіє в точці акупунктури високим ступенем диференціації і найменшим електричним опором. Дія фізіологічного подразника на настільки обмеженому точковому ділянці дозволяє отримати виражений терапевтичний ефект навіть в тих випадках, коли звичайні медикаментозні і фізіотерапевтичні процедури не дають скільки-небудь вираженого клінічного ефекту.

Низькочастотна імпульсна електротерапія

НЧІЕТ надає широке вплив, так як вона сприяє продвіжності лімфи, покращує кровопостачання капілярів і тим самим одночасно покращує живлення тканин паренхіми; ліквідує застій енергії в тканинах, завдяки чому усуваються больові відчуття.

Електросон

Метод електролікування, що полягає у впливі імпульсним струмом малої інтенсивності на центральну нервову систему через рецептори голови і безпосередньо на структури мозку з метою нормалізації її функціонального стану.

Основні лікувальні ефекти: нормалізація функціонального стан центральної нервової системи та її регулюючого впливу на інші системи організму; нормалізація вищої нервової діяльності, підвищення працездатності, зниження втоми; при гіпертонічній хворобі поліпшується сон і загальний стан хворого, знімається підвищена емоційна реактивність, нормалізується патологічно підвищений артеріальний тиск.

Короткоімпульсна електроанальгезія

Суть методу полягає в тому, що на больовий ділянку або на область проходження нервів чи нервових стовбурів, що іннервують цю ділянку тіла, впливають дуже короткими імпульсами прямокутної форми або асиметричними біполярними імпульсами електричного струму. Час, протягом якого діє струм в імпульсі, достатньо для порушення тільки чутливих нервових волокон. Рухові нерви і м'язові волокна не збуджуються.

Лікувальні ефекти: аналгетичний; місцевий вазоактивний; місцевий трофічний.

Центральна електроанальгезія

Загальна електроанестезія або лікувальний електронаркоз - вплив імпульсними струмами на ЦНС, що супроводжується транквилизирующим і анальгезирующим ефектами.

Застосовується в спортивній медицині, а також в післяопераційному періоді для профілактики ускладнень, особливо у дітей і у хворих похилого та старечого віку.

Низькочастотна Ультразвукова терапія (22 і 44 кГц)

Ультрафонотерапія або терапія ультразвуковими хвилями. Передбачає застосування з лікувальною або профілактичною метою енергії нечутних людським вухом механічних коливань пружного середовища з частотою вище 20 кГц.

Ультразвук - єдиний фізичний фактор, який здатний здійснити не тільки мікромасаж тканин, але й окремих клітин. Це відбувається за рахунок дії ультразвуку, яке складається з механічного мікромасажу клітин і тканин, теплового поглинання механічних ультразвукових коливань тканинами організму з утворенням тепла та фізико-хімічної дії.

Ультразвук можна розглядати як своєрідний фізичний каталізатор біохімічних, біофізичних і фізико-хімічних реакцій і процесів в організмі.

Ультразвукова терапія у багатьох випадках дуже ефективна, вона має виражену протизапальну, спазмолітичну, розсмоктуючу, трофічна, болезаспокійливе, фибринолитическое і гипосенсибилизирующее дію, стимулює регенеративні процеси, сприяє розсмоктуванню спайок і рубців. Це пов'язано з активізацією внутрішньоклітинних процесів біосинтезу білка і ферментативних реакцій. Встановлено, що рубцева тканина, що формується при впливі ультразвуку, міцніше і еластичнішою. Ультразвук впливає на розташування новообразующимися колагену і сприяє процесу відновлення: разом з тим, він підвищує міцність рубцевої тканини.

Магнітна терапія

Метод лікування постійним (ПМП), змінним (ЗМП), імпульсним (ІМП) або біжучим (БМП) магнітним полем різної індукції.

Під впливом магнітного поля в тканинах наводяться вихрові струми, що призводять в рух електрично заряджені частинки, що призводить до зміни проникності, прискоренню електронних переходів, хімічних реакцій.

Показання: наслідки травм опорно-рухового апарату, дегенеративно-дистрофічні захворювання кісток і суглобів, захворювання і пошкодження периферичної нервової системи, гострі порушення спинномозкової ликвородинамики і первинні енцефаломієліти, наслідки черепно-мозкової травми з руховими розладами, ДЦП, мляво гояться рани, трофічні виразки.

Внутрішньотканинний форез

Одночасний вплив інфузонной терапії та фізичного фактора на область захворювання. Як правило, з фізичних факторів вибирають або електричний струм, або електромагніт. Лікувальний ефект при такому впливі значно посилюється.

Фотофорез

Застосування спільного впливу високоінтенсивного червоного і інфрачервоного світла з лікувальними препаратами.

Процедура фотофорезу полягає в нанесенні лікарського препарату на шкіру з наступним впливом високоінтенсивного світла. Під впливом світла запускаються хіміко-біологічні реакції, що сприяють проникненню лікувальних препаратів в глибокі шари шкіри, які при нашкірному нанесенні не можуть проникнути через захисний бар'єр.

Магніто-вакуумна терапія

Поєднане застосування постійних магнітів, латунних валиків і вакууму для проведення масажу.

Лікувальні ефекти: протизапальний, протинабряковий, покращує живлення Такна і мікроціреуляцію.

Гірудотерапія (лікування п'явками)

Очищення судинної системи, відновлення обміну речовин. Показання: геморой, тромбофлебіт, мастопатія, варикоз ніг і тазу.

Присутність в клініці окремих медичних фахівців вузьких спеціальностей залежить від їх індивідуального графіка, тому попередній запис до фахівця обов'язковий за тел.:
+380 44 209-9-209
+380 44 539-0-539
+380 44 360-61-41