В басейн - форма 028/о

Плавати? Не вмієте, але давно хотіли навчитися, однак відлякувала перспектива стомлюючого стояння в чергах при отриманні медичної довідки в басейн? Медичні центри «Медичні довідки» дозволять вам пройти медогляд легко і швидко! Все, що вам для цього потрібно, - паспорт. Приходьте до нас, тут немає довгих черг і бюрократичної тяганини, ви отримаєте довідку в басейн вчасно, не витративши на це зайвого часу і нервів.

Навіщо намагатися десь купувати довідку в басейн, якщо можна просто прийти до нас і отримати її швидко і легально? Пройдіть медичне обстеження в наших медичних центрах і не ризикуйте зайвий раз бути обдуреним.

Правильно оформлена довідка в басейн щодня стає потрібна великій безлічі людей. Більшість з них приходить у звичайні лікарні, де змушені займати чергу і нестерпно довго чекати. При цьому втрачаються нерви і дорогоцінний час, так що в голову починає закрадатися сумнів, чи дійсно так потрібна ця довідка в басейн? Медичні центри «Медичні довідки» не змусять вас відмовитися від свого бажання! Пройдіть медкомісію у нас, де вас оглянуть компетентні та досвідчені лікарі. Все, що вам потрібно зробити, - записатися до нас на прийом, прийти в призначений час і швидко і без проблем оформити документ. Наші лікарі не будуть змушувати вас просиджувати зайві години в приймальні.

Щоб пройти медичний огляд в басейн необхідно звернутись в наші медичні центри «Медичні довідки» чи зателефонувати за номерами:

+380 44 209-92-09
+380 44 539-05-39
+380 44 360-61-41