• Головна/
  • Для власників зброї - форма 127/о

Для власників зброї - форма 127/о

Медична довідка на зброю

Багатьох зараз цікавить питання, як отримати дозвіл на зброю. Одні люди просто хочуть задовольнити свій спортивний або мисливський інтерес, а інші бачать необхідність у зброї для захисту себе і своїх рідних і близьких людей.

Дозвіл на зброю - це документ, який дає право на законних підставах користуватися мисливською, травматичним, пневматичним, вогнепальною, нарізним, гладкоствольною та іншими різновидами зброї.

Отримати дозвіл на зброю Вам необхідно першою справою отримати медичну довідку на зброю.

Будь-хто, хто вирішив стати законним власником зброї, повинен зібрати певний список документів і пройти медичне обстеження.

У мережі медичних центрів «Медичні довідки» отримати медичну довідку на зброю у Вас не складе ніяких труднощів. Тепер не треба далеко і довго ходити по лікарях.

Достатньо зателефонувати в «Медичні довідки» за телефоном: (044) 209-9-209, (044) 539-0-539, та задати запитання або записатися на проходження комісії на зручний Вам час.

У нас ніколи не буває черг!

Вам не доведеться довго чекати оформлення документа! На всю процедуру проходження комісії та на підготовку документів, у Вас піде не більше 30 хвилин. За цей час Ви зможете отримати професійну юридичну консультацію.

Вся процедура медогляду абсолютно легальна. Ми маємо всі дозволи на проведення медичних комісій. Наші фахівці сертифіковані лікарі.

Для отримання документа від Вас буде потрібно:

  • Паспорт;
  • Військовий квиток;
  • 2-е фотографії 3 x 4;

Фотографії, до речі, ви зможете зробити також у нас.

Від нас Ви отримуєте:

  • Медичну довідку на зброю;

УВАГА: У нас можна отримати страховку на будь-який вид зброї - Громадянська відповідальність для власників зброї.

Також у нас ви можете оформити сертифікат нарколога та психіатра на місці.