• Головна/
  • Санітарні книжки – форма №1-ОМК

Санітарні книжки – форма №1-ОМК

Особиста медична книжка №1-ОМК - офіційний документ, що містить об'єктивні відомості про стан здоров'я людини. На сьогоднішній день медична книжка без медогляду за 1 день є чи не найбільш затребуваним документом - вона потрібна скрізь і всім. Співробітники всіх організацій (як комерційних, так і бюджетних) зобов'язані мати при собі медичну книжку. Особливо це стосується працівників харчових підприємств, співробітників їдалень, ресторанів, вихователів і вчителів. Також вона потрібна продавцям і навіть водіям.

Словом, багатьом без неї нікуди!

Як оформити медичну книжку - відповідь дуже проста і розвиваються події таким чином. Як тільки Ви опинитеся на порозі лікарні, то першим ділом Вас зобов'яжуть надіти бахіли і прослідувати до вікна реєстратури. У реєстратурі, як правило, працюють жінки не самі доброзичливі і добре, якщо Ви не підхопите відверте хамство. Але суть звернення до них наступна - необхідно відразу ж оплатити державне мито за обстеження та оформлення, а також придбати саму форму медичної книжки. Відстоявши чималу чергу в банку на касі Ви повертаєтеся в поліклініку, де всі вузькі спеціалісти вже розбіглися і захід плавно переноситься на наступний день. Неприємно, справді? Особливо прикро, якщо доведеться відпрошуватися з роботи «за свій рахунок». У кожного вузького лікаря-спеціаліста завжди великі і довгі черги, відстояти які часом просто нереально. Також не забудьте, що в один з днів необхідно з'явитися рано вранці в поліклініку для здачі аналізів, де черга починає збиратися вже з 6 ранку. А коли будуть відомі результати (і чи будуть, і не переплутають Чи з ким-небудь) - взагалі не відомо. Загалом, при такому розкладі судилося вбити чимало вільного часу, щоб терміново оформити медичну книжку. Далеко не у всіх є така можливість, тому багато приймають рішення звернутись до приватних медичних центрів як наш «Медичні довідки».

Ми допоможемо оформити медичну книжку. Ми працюємо з компетентними лікарями-спеціалістами, які правильно і грамотно оформляють всі медичні документи, в тому числі і медичну книжку. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, оперативність і ручаємося за достовірність всіх виданих документів. Всі видавані нами папери оформляються на законних підставах і в жодному разі не суперечать букві закону.

Пройти медогляд на медкнижку за 1 день у нас можна представникам будь-якої професії, а також ми надаємо послуги з продовження медичної книжки, протягом декількох годин.

Щоб пройти медичний огляд на медкнижку необхідно звернутись в наші медичні центри «Медичні довідки» чи зателефонувати за номерами:

+380 44 209-92-09
+380 44 539-05-39
+380 44 360-61-41

Ми допоможемо Вам оформити медичну книжку!